Vücut Kıllarından Kurtulma Kesin Çözüm

Vücut Kıllarından Kurtulma Kesin Çözüm

Soğan Ve Fesleğen İle Vücut Kıllarından Kurtulma

Soğan hem şifa kaynağı hem de güzellik kaynağıdır. Dolayısı ile fesleğen yaprakları ile bir araya geldiğinde vücut kıllarından kurtulma şansınız artıyor.  Soğanın katmanlarının en dışında ve aralarında bulunan ince zarlar cilde uygulandığında kılların azalarak çıkmamasını sağlayacaktır.

Hazırlanışı

 • İki adet soğanın zarlarını çıkartın.
 • 12 Adet taze fesleğen yaprağını ezin.
 • Soğanın dış katmanındaki zar ile fesleğeni robottan geçirin.
 • Krem kıvamına gelen bu karışımı kılların çıkmasını istemediğiniz yerlere sürün.
 • 40 dakika boyunca bu krem vücut kıllarınızın üzerinde kalsın.
 • Sonra yıkayın ve kurulayın.
 • Etkili sonuç için iki ay boyunca haftada üç kez bu tarifi uygulayın.

Not: Bu tarifi vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için her bölgenize sürebilirsiniz.

Turunç ile Vücut Kıllarından Kurtulma

Malzemeler

 • Turunç
 • Zeytinyağı
 • Cam kavanoz

Hazırlanışı

Turunçları kabukları ile birlikte yıkayın ve kurulayın. Küçük küçük kabukları ile birlikte doğrayın. Kavanozların yarısına kadar doğradığınız turunçları yerleştirin.  Yerleştirdiğiniz turunçların üzerine zeytin yağını  5 cm geçecek kadar ekleyin. Yaklaşık 1 ay boyunca bu karışımı güneşte bekletin. Her gün tahta kaşık ile bu karışımı karıştırın ve ağzını sürekli kapalı tutun. 1 ay beklettikten sonra bu karışımı kılların çıkmasını istemediğiniz yere masaj yaparak sürün. İlk anda sürerken bile kıllarınızın döküldüğünü göreceksiniz. Vücut kıllarından kurtulma yolları arasında en kesin sonuç veren yöntemdir.

Not: Bu karışımı yüzünüzde, bacaklarınızda, bikini bölgenizde, koltuk altınızda, omuz bölgesinde, göğüs bölgesinde kullanabilirsiniz.

Limon ve Tuz ile Vücut Kıllarından Kurtulma

Malzemeler

 • Limon
 • Kaya Tuzu

Hazırlanışı

1 çay bardağı limon suyuna 1 yemek kaşığı kaya tuzu ekleyerek iyice karıştırın. Ve kıllarınızın kökten alındığı bir zamanda bu karışımı masaj yaparak sürün.20 dakika bekledikten sonra uygulayın. Ve bu işlemi yapmaya 4 gün devam edin. Kıllarınız daha geç ve daha seyrek uzayacaktır. Her ağdadan ya da başka hangi yöntemi uyguluyorsanız ondan sonra bu tarifi deneyin. Etkili sonuç için kıl köklerinin kökten alındığı zamanda yapmanız gerekmektedir.

Not: Vücudunuzun her yerine uygulayabilirsiniz. Özellikle yüzdeki, kollardaki ve omuzlardaki ince tüyleri bile azaltarak yok etmektedir.

Son Sözler

Yukarıda vermiş olduğum tariflerden cilt tipinize uygun olanı seçip verilen zaman dilimleri içerisinde deneyin. Vücut kıllarından kurtulma tarifi arayanlar için gerçekten denenmiş ve sonuç alınan tarifler. Bu nedenle sizin de gönül rahatlığı ile denemenizi tavsiye ediyorum. Ancak hormonsal bozukluklar ya da başka problemleriniz varsa kesin sonuç alırsınız diyemem. Bu gibi sorunlarınız varsa önce doktora danışmalısınız. Sonra eğer sizin için bir sakıncası yoksa deneyebilirsiniz. Sizlerin de vücut kıllarından kurtulma tarifileriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Deneyeceklere şimdiden kolay gelsin.

Hadi Sende Oyla..
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN