Vajina Kararması , Bikini Bölgesi (vajina) Beyazlatma

Vajina Kararması , Bikini Bölgesi (vajina) Beyazlatma

Bikini bölgesinde meydana gelen kararmaların çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Özellikle vajina bölgesinde ve koltukaltı bölgesindeki kararmalar, yapılan belli başlı hatalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu hataların neler olduğunu hemen açıklayalım…

Bikini bölgesinde( vajinada) meydana gelen kararmaların nedenleri nelerdir?

Vajinada meydana gelen kararmalar koltuk altı bölgesinde de olduğu gibi yanlış ve kalitesiz yapılan ağda, jilet kullanımı, yanlış epilasyon aletleri, aşırı terleme gibi nedenlerden vajinada kararmalar meydana gelebilir. Aynı zamanda vajinada kararma bu nedenlerin dışında doğuştan da meydana gelmiş olabilir. Özellikle esmer tenli insanların bikini bölgesi (vajina) koyu renklidir.

Bikini bölgesi (vajina) kararması renk değişimlerinin meydana gelmesinin bir diğer nedeni de hormonlarda meydana gelen değişimlerdir. Özellikle hamilelik döneminde östrojen hormonunun fazla salgılanması bikini bölgesi (vajina), koltuk altı bölgesi gibi yerlerde renk değişimeri ve kararmalara sebebiyet verebilir.

Evde vajina nasıl beyazlatılır?

Vajinada terleme sonucu kararmalar sık karşılaşılan durumlar arasındadır. Bikini bölgesinde (vajina) terleme sorunuyla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız iç çamaşırı seçiminize özen göstermelisiniz. Terleten iç çamaşırları yerine sağlıklı, terletmeyen iç çamaşırları tercih etmelisiniz.

Bikini bölgesi (vajina) kararmasını önlemek için hangi iç çamaşırları tercih edilmelidir?

Bikini bölgesini( vajinanın) kararmasını istemiyorsanız Polyester Kilotlardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Bu kumaş tipine sahip olan külotlar bikini bölgesinin (vajinanın) hava almasını engeller, dolayısıyla terlemesine neden olur. bu durumda zamanla vajinanın kararmasına sebebiyet verebilir.

Bikini bölgesi ( vajinayı) hem doğal hem de tıbbı yöntemlerle beyazlatabilmeniz mümkün. Ancak kişiler genellikle doğal yöntemleri tercih ederler. Hangi yöntemleri tercih edeceğiniz kesinlikle kendi kişisel kararınıza bağlıdır.

Lazerle bikini bölgesi (vajina) nasıl beyazlar?

Lazer ile vajina beyazlatma toplamda 25 dk sürer. İşlem sırasında ağrı sızı hissedilmemesi için lazer olacak vajina bölgesine anestezik krem sürülür. Yapılan işlemlerde vajina bölgesine melanin pigmentini üreten hücrelerin tahrip edilmesi sağlanır. Böylelikle vajina bölgesinin beyazlaması sağlanır. 
Tıbbı yöntemleri tercih etmiyor her zaman doğal yöntemlerden yana olmak istiyorsanız size vereceğimiz bikini bölgesi (vajina) beyazlatma yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Doğal yöntemlerle bikini bölgesi (vajina) nasıl beyazlar?

İşte bikini bölgesi (vajinayı) beyazlatacak doğal yöntemler…

Salatalık yöntemi ile bikini bölgesi( vajina) beyazlatma:
Limonun suyunu ve salatanın suyunu sıkın. İki suyuda birbirine karıştırın. Daha sonra bu bölgeye karışımı sürün ve 15 dk bekletin.

Aloe Vera Jel ile bikini bölgesi (vajina) beyazlatma:
Aloe Vera Jel ile vücudunuzda meydana gelen lekeleri ve kararmaları kısa yoldan yok edebilirsiniz. Aloe verayı ortadan ikiye kesin. Bikini bölgesine 
(vajinaya) uygulayın. Ardından yıkayıp durulayın.

Portakal ile bikini bölgesi (vajina) beyazlatma:
Portakalın kabuklarını ezin ve bir miktar yoğurtla karıştırın. Bikini bölgesi( vajina) kararması olan bölgeye belirli aralıklarla uygulayın.

Bal işe bikini bölgesi (vajina beyazlatma)
Balı süt tozunu ve bir miktar badem yağını karıştırın. Macun kıvamına getirdiğiniz karışımı kararma olan vajina bölgesine sürün.15dk beklettikten sonra yıkayın.

Limon suyu ile bikini bölgesi (vajina) beyazlatma:
Limon suyu ile bir miktar lor peynirini karıştırın. Bikini bölgenize(vajina) karışımı uygulayın. Rengi açılana kadar belirli aralıklarla tekrarlayın.

Hadi Sende Oyla..
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN