Tüy Sarartma

Tüy Sarartma

Dr. Eylem ACAR

Öncelikle bilinmesi gereken, bu lazer yöntemi tüm cilt tiplerine uygundur ve her cilt tipine kolaylıkla ve güvenli olarak uygulanılabilir. Cildinizin renk tonu ne olursa olsun, uygulanmasında hiçbir problem oluşturmaz. Kesin ve etkili sonuçlar verir. Hem kolay hem kısa sürede yapıldığından, işlem sonrasında hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta uygulamadan sonra güneşten korunmaktır. Lazer uygulanılan bölgeyi güneşten koruduğunuz takdirde cilt lekeleri oluşma riski yoktur.

Nasıl bir yöntemdir?

LST tüy sarartma metodunda çok yüksek bir lazer gücü nano saniye gibi kısa sürelerde cilde yüklenir. Bu yöntem; yüz ve vücuttaki koyu şeftali tüylerinin görünmez hale getirilmesinde, mikro lazer uyarımlarıyla ciltte yeni elastin-kolajen lif sentezinin sağlanmasında, ciltteki alacalı bulacalı bozulmuş pigmentasyon görüntüsünün soluklaştırılmasında, cildin bir anda parlak ve aydınlık görünmesinde melazma tedavisi sonrası koruma amaçlı kullanılır.

Acı hissedilir mi?

Yöntemin çok güçlü olan LST modu, tedavi esnasında acıyı ve yan etki riskini minimalize eder. Kısa aralıklı yüksek pik enerji sistemi, maksimum enerjiyi nano saniyeler içinde hiç hasar bırakmadan ciltteki hedef tabakaya ulaştırır. Cilt yüzeyi parlar, pigmente alanlar solar, şeftali tüyleri diye adlandırdığımız koyu yüz tüyleri açılır ve yüz aydınlanır.

Hangi sorunlarda kullanılır?

– Her renk ve büyüklükteki dövmelerin tedavisi
– Güneş lekeleri, hamilelik lekeleri
– Melazma tedavisi
– Çil tedavisi
– Lazer toning, lazerle cilt gençleştirme
– Aktif sivilce ve aknelerin tedavisi

Hadi Sende Oyla..
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Tüy Sarartma

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?