Siyah Noktalara Vazelin Çözümü! Deneyin Pişman Olmayacaksınız!

Siyah Noktalara Vazelin Çözümü! Deneyin Pişman Olmayacaksınız!

Siyah noktalar, aynada yüzümüze her baktığımızda biz kadınların hayatını kabusa çevirir. Temizleyici kremler, burun bantları ve başka kozmetik ürünleri bu sorunu çözmeye yetmez. Siyah noktalar cildin gevşek dokusu ve gözeneklerin çok açık olmasından kaynaklanır.

Gün içinde maruz kaldığımız duman, is ve kirler cildimizde siyah nokta olarak ortaya çıkar. Size evde basitçe yapabileceğiniz bir önerimiz var. Siyah noktalarınızdan kurtulmak için harika bir çözümü sizlerle paylaşacağım. Bu harika uygulama için streç film, iki küçük yüz havlusu, havlu kağıt ve vazeline ihtiyacımız var. Bu formülü uygulamadan önce duş alın ve cildinizi sabunla iyice yıkayın. Hatta opsiyonel olarak benim önerim cildinize buhar banyosu yaptırın.

Vazelini siyah noktalarınızın olduğu cilt bölgesine kalın bir tabaka halinde sürün. 2. Havluları sıcak ütü yardımıyla ısıtın. Vazelin sürdüğünüz bölgeyi streç filmle sarıp sıcak havluyu 5 dakika kadar üstüne bastırın. Havlu birkaç dakika sonra soğuyacaktır bu yüzden ikinci havluyu ısıtıp diğeriyle değiştirin.

Süre dolduğunda streçi çıkarıp sorunlu bölgenin üzerini havlu kağıtla kapatıp siyah noktalarınızı sıkın ve havlu kağıtla iyice temizleyin. Siyah noktalarınız kayboldu bile!

Hadi Sende Oyla..
[Total: 1 Average: 5]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN