Saracoglu Gıdıyı Yok Etmek İçin Kür Tarifi

Saracoglu Gıdıyı Yok Etmek İçin Kür Tarifi

Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere günümüzde bir çok kadının şikayetçi olduğu gıdı hakkında, nasıl gider ne gibi çözümler üretebiliriz gibi konularda yardımcı olacağız.

Gıdı çenemizin altında oluşur. Gıdı sarkması çok doğal bir olay olmakla beraber buna çözüm üretmek zor ve kesinlikle sabır işidir. Çoğu kadın birey gıdısını sevmez. Gıdı, kilo ile alakalı olmadığını belirtmek isteriz. Aksine zayıf bireylerde de gıdı oluşmakta. Şimdi buna ne gibi çözümler üretebiliriz gelin onları inceleyelim.

Doğru ve düzenli beslenerek ve buna ek olarak egzersiz yaparak gıdıdan kurtulmak mümkün. Bunlarla birlikte gıdıdan kurtulmak için doğal, hazırlanması çok saracoglu basit kür yardımıyla daha kısa sürede bu işe çözüm bulabiliriz.

İşte o muhteşem doğal kürün tarifi:

Bu doğal kür için gerekli olan malzemeler sırasıyla bir adet yumurtanın akı, iki tatlı kaşığı süt, iki tatlı kaşığı bal, iki tatlı kaşığı limon suyu. Malzemelerin az olduğu gibi hazırlanması da oldukça basit. Bir kasenin içinde bütün malzemeleri karıştırın. Elinizle gıdıya sürün. Masaj uygulayın. Yarım saat sonra ılık su ile durulayın. Bu işlemi iki günde bir düzenli bir şekilde uygularsanız gıdının toparladığını göreceksiniz.

Gıdıdan kurtulmak için egzersizler:

  • İki elinizin avuç içiyle çeneniz boyunca aşağıya doğru hafifçe bastırarak masaj yapınız.
  • Sırtınızı düz bir zemine yaslayın. Başınızı yukarı kaldırıp boyun kaslarınızı gerdikten sonra iki elinizin avuç içiyle yukarıya doğru hareketlerle 4 kere masaj yapınız.
  • Sakız çiğnemek çenenizi güçlendirecek ve gıdıyı yok etmekte yardımcı olacaktır.

Hadi Sende Oyla..
[Total: 1 Average: 5]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN