Evde Doğal Antibiyotik Tarifi! Dr. Feridun Kunak’ın Doğal Antibiyotik Kürü Tarifi Ve Saracoglu Hastalıklara Karşı Doğal Antibiyotik Tarifi

Evde Doğal Antibiyotik Tarifi! Dr. Feridun Kunak’ın Doğal Antibiyotik Kürü Tarifi Ve Saracoglu Hastalıklara Karşı Doğal Antibiyotik Tarifi

Evde doğal antibiyotik tarifleri araştırılıyor. Astım ve koah hastası olanlar evde doğal antibiyotik tariflerini merak ediyor. Zahide Yetiş’le programında Dr. Feridun Kunak doğal antibiyotik kürü tarifi verdi. İşte astım ve koah hastalarına iyi gelecek doğal antibiyotik kürünün tarifi…

Evde doğal antibiyotik tarifleri merak ediliyor. Zahide Yetiş’le programında sağlık için doğal kür tarifleri veren Dr. Feridun Kunak’ın doğal antibiyotik kürünü anlattı. Astım ve koah hastalarına doğal antibiyotik kürünün iyi geldiğini belirten Feridun Kunak, tarifi şu şekilde anlattı:

MALZEMELER

15 limon suyu

5 adet yumurta

YAPILIŞI

Yumurtaları önce yıkayın

Sonra bir kavanoza önce limonları sıkın

Sonra yumurtaları çiğ olarak yerleştirin

Ağzını kapatın ve buzdolabında 1 hafta bekletin

Ardından bir çırpıcı ile karıştırın

Sabah akşam bir çorba kaşığı için

ÖNERİ

Koah hastaları günde 3 kaşık da içebilir. Çocuklara da verilebilir. Özellikle astım hastası olan çocuklar da içebilir. Tadı ekşi gelirse, çocuklara balla karıştırılıp da verilebilir. Bu tarifte 15 limona beş tane yumurta kullanıldı. Siz daha az veya fazla yapmak isterseniz, 1 yumurtaya 3 limon suyu olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

NEYE İYİ GELİYOR

Doğal antibiyotik olan bu karışımda çiğ yumurta olduğu için bütün minareller geçecek. Yumurtanın kabuğu kalsiyum. Akciğerde rahatlamayı sağlayacak. 

Saracoglu Hastalıklara Karşı Doğal Antibiyotik Tarifi

Kış ayları soğuk havaların habercisi… ve tabi kış hastalıklarında geleceğinin sinyalidir. Çoğu zaman ilaçlara başvursak ta doğal baharatlar ile hastalık daha gelmeden önlem alacaksınız. Bu sayede hastalanmadan kış aylarını bitirmiş olacaksınız.

Saracoglu Doğal Antibiyotik Tarifi

  • Toz zerdeçal
  • Organik kestane balı

Bu ikili antimikrobiyal etkisi olarak çok değerlidir. Balın ağzımıza aldığımız andan itibaren mideye inene kadar geçtiği yerlerde bakteriden eser bırakmaz. Bu ikiliyi kavanozda güzel bir şekilde karıştıracağız. Ortalama 100 gram bala 1 kaşık toz zerdeçal ekleyeceğiz.

Sabah evden çıkmadan önce 1 tatlı kaşığı yutmaz yeterli olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bu karışımı yuttuktan sonra 1 saat kadar hiç bir şey tüketmemeliyiz. Çünkü bu karışımın boğazda ve yemek borusunda belli süre durması gerekir.

Hastalık durumuna göre tüketeceğiniz karşımın miktarını ayarlayabilirsiniz. Burada çok önemli bir nokta daha var. Karışımda kullanacağınız balın kestane balı olması ve organik ham bal olması gerekir. Markette satılan balları asla tavsiye etmiyoruz. Bu konuda tanıdığı olmayanlar veya organik bal arayan takipçilerimiz yoruma numaralarını yazarsa yardımcı olmaya çalışacağız.

Hadi Sende Oyla..
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN